Co jest grane? czyli 15 sekund snapa.

15:51 Z pasji do mężczyzn z miłości do sportu 0 Comments

                     Królem siatkarskiego YT był Krzysztof Ignaczak, to on jako pierwszy udowodnił że kontakt z kibicami wychodzi po za schemat tradycyjnego spotkania na meczu. Potem było i jest nadal słynne Kadziu Projekt, które równie jak Igłą Szyte polubili polscy fani. Mniej doceniony był program Bartmana czyli ZibiCam.
                    Prawdziwy bum zaczął się w tym roku. Krótkie ujęcia nagrywane na żywo, których żywotność trwa 24 godziny stają się coraz popularniejsze. Niby 15 sekund ale jak wiele można pokazać. Skrzaty z Bełchatowa pokazują swoje wyjazdy, jak trenują na hali itp. Księciem Snapchata stał się wsród siatkarzy Andrzej Wrona którego filmiki z Lambo w roli głównej są w stanie rozczulić każdego. Giba natomiast wspaniale "zrelacjonował" swój pobyt w Polsce, dzięki czemu wiedzieliśmy gdzie i kiedy jest w danym miejscu.
Mamy nadzieję że coraz więcej siatkarzy będzie używało tego komunikatora by nawiązać kontakt z fanami, jeśli jeszcze nas nie oglądacie to wbijajcie na naszego snapchata zpasjizmilosci. Możecie tam znaleźć m.in. o tym jak powstają posty, jak wyglądają nasze delegacje i jak walczę z edytorem filmów.
A poza tym podajemy Wam listę siatkarzy snapowiczów. Jeśli kogoś Wam tu brakuje to wpisujcie nazwy w komentarzach.
 Wrona Kracze
PGE Skra Bełchatów
mateuszbieniek
Karol Kłos
Giba 7
pawel_z30
Pit Nowakowski
wladeczek 
Pozdrawiam
Roja

0 komentarze :