Charytatywnie w Szczecinie, spot DKMS i Herosi na meczach

14:08 Z pasji do mężczyzn z miłości do sportu 1 Comments

                    Mecz nie zawsze jest tylko meczem zdarza się, że przyświeca mu szczególny cel. Cel, który łączy tysiące ludzi. W całej Polsce organizowane są mecze charytatywne z udziałem sportowców, ale również polityków, celebrytów itp.
My w tym roku wybrałyśmy się do Szczecina, który przede wszystkim zaskoczył mnie swoją nieprzeciętnością. Hala Azoty Areny przypomina mi trochę Galerię Łódzką, a wielki parking przed halą wywołał odrobinę zazdrości i nasuwające się pytanie: czemu Atlas Arena nie ma takiej infrastruktury wokół??
Co do występu gwiazd byłam załamana faktem, że po przejechaniu ok 960 km nie zobaczę Kadzia, ale za to, wszystko wynagrodził mi Świder <3 . Człowiek niezłomny, waleczny, kochający siatkówkę, człowiek o wielkim sercu.
Luźny charakter meczu pozwolił na zupełną dowolność i szaleństwo, odbył się szybki wywiad kibicki z Maciejem Kotem, ale również wyścigi na "nartach" obu drużyn.


Nie żałuje wyjazdu, choć szkoda, że nie ze wszystkimi udało się zrobić zdjęcie czy zagaić rozmowę. Szkoda też że Pan Sebastian nie został na rozdawanie autografów. Widzimy się za rok?! Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie tutaj.


                   Będąc nie jednokrotnie na meczach zauważyliście "Białych" ludzi z puszkami, kalendarzami czy też plakatami? Bo my widzimy ich cały czas! Wspaniała inicjatywa przerodziła się w "wielką pomocną rodzinę", która pod wodzą siatkarzy od 2009 roku rozwinęła skrzydła i pomaga "ile pary w piecu". Mowa tu o Fundacji Herosi. Wy też możecie przyłączyć się do tej akcji, kupując kalendarze, plakaty, kartki oraz produkty Wrona&Kłos, którzy wspierają fundacje.DKMS - lekarstwo na białaczkę masz juz w sobie. Gdzieś, kiedyś przeczytałam "Jeśli ktoś prosi Cię o pomoc, to znaczy że jesteś jeszcze coś wart". No właśnie. Tym staram się kierować w moim życiu. WARTO POMAGAĆ! Na większości spotkań reprezentacji jest możliwość zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku. Przede wszystkim warto pamiętać że to nic nie boli i nic nie kosztuje. W moim rodzinnym mieście Dzień Dawcy jest organizowany 8 sierpnia, a poniżej chce Wam pokazać amatorski spot, w którym wzięłam udział razem z mieszkańcami Ciechanowa:


Taki napis powinien być w Naszych sercach:

Tak było rok temu:

A 8 sierpnia będziemy tworzyć razem. Czekam! Bieg Przeciwko Białaczce, rejestracja od godz. 10. Rejestracja Potencjalnych Dawców Komórek Macierzystych 12-20. Jeśli uważacie że białaczka Was nie dotyczy i nie interesuje Was zupełnie ten temat, to pomyślcie sobie że ta choroba dotyczy każdego z nas. Historia Agaty Mróz wzrusza mnie do dziś dnia i szczerze żałuje że "tego meczu" Agacie nie udało się wygrać.Tak więc widzicie, Naszych Herosów też dopadają problemy dnia codziennego. Choroba Grzesia Boćka która mnie wgniotła w ziemie, a potem radość gdy zobaczyłam ta wiadomość.Utrata oka przez Karola Bieleckiego, a potem piękna walka o powrót do sportu.
Tych przykładów jest mnóstwo, są dowodem na to że trzeba walczyć, wierzyć i pomagać innym bo KARMA WRACA! Uwierzcie, naprawdę warto!

PS.
Podczas dni dawcy możecie być wolontariuszem.
Całkowity koszt ze sprzedaży biżuterii Lilou, tego modelu jest przekazywany do DKMS.

tak wygląda mój egzemplarz z grawerunkiem z tyłu "Do or Die"

Możecie zostać wolontariuszem Fundacji Herosi, kupować kalendarze czy też produkty Wrona&Kłos, z których część dochodu zostaje przekazana Fundacji.Możecie również wspierać Stowarzyszenie "Siatkarze dla hospicjum" udziałem w meczu lub kupnem gadżetów.


Eko Torby

Gumowa bransoletka

"Dobro rodzi się wtedy, gdy człowiek zapomina o sobie"
Pozdrawiam
Roja

1 komentarz :

  1. Thanks in favor of sharing such a pleasant thinking, piece
    of writing is good, thats why i have read it completely

    OdpowiedzUsuń