I urodziny bloga

06:35 Z pasji do mężczyzn z miłości do sportu 0 Comments

Dziś obchodzimy 1 urodziny naszego bloga i chciałybyśmy Wam wszystkim podziękować za to, że nas wspieracie! Każdy komentarz na bloga, fb, yt czy insta jest dla nas ważny i motywujący!
JESTEŚCIE WSPANIALI!!!
Nigdy byśmy nie pomyślały, że podczas tego roku tak wiele się wydarzy. Wszystko zaczęło się od wypadu do kina na film "DRUŻYNA"...
Miałyśmy przyjemność być na ponad 10 meczach, które w mniejszym lub większym stopniu Wam relacjonowałyśmy. Magiczne Mistrzostwa Świata, które już od pierwszego meczu przyprawiały mnie o zawał serca.  Spontaniczny wyjazd na Puchar Polski i spotkanie Grzegorza Boćka. Te wydarzenia były niesamowitym doświadczeniem. A potem wybór na który mecz pojechać poraz pierwszy na Ligę Światową (padło na Kraków), następnie niespodziewana wygrana biletów na Ligę Światową do Gdańska. To była niesamowita radość i euforia! Przygoda, która będzie w mojej pamięci na zawsze.
 Z wielkim optymizmem i nadzieją patrzymy w przyszłość i wierzymy, że z biegiem czasu będziemy miały dla Was coraz więcej relacji z trybun, zdjęć i wiadomości do przekazania.

 
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI. Niebawem zobaczymy się na hali.


Pozdrawiam
Roja

0 komentarze :